Lifestyle

KIM TY JESTEŚ SZCZĘŚCIE?

O szczęście, kim ty jesteś?
❓❓❓

Nie jesteś materią do pochwycenia i zamknięcia w pudełku. Na później

Nie jesteś stale takie samo, w tej samej postaci, wymiarze i miejscu

Nie jesteś prezentem, który można ofiarować każdemu. Nie zawsze jesteśmy na Ciebie gotowi

Nie jesteś do końca sprawiedliwe. Przyczepiasz się do innych, zapominając o mnie. Gdy przychodzisz, znowu Cię nie poznaję

Nie jesteś osobą, a emocją, która wykopie Cię spod śmieci codzienności. Ty lubisz porządki

Nie jesteś pustym przedmiotem, choć jeśli błyszczy wystarczająco mocno, złapiesz się go, by zostać wyciągniętym spod bałaganu codzienności. W środku będzie emocja.

 

Jesteś w smaku porannej kawy, której ciepły łyk daje poczucie bezpieczeństwa – powtarzanym rytuałem

Jesteś w głosie bliskiej osoby, której nie mogę zobaczyć lub w wyczekiwanym sygnale messengera

Jesteś wybredne, nie zawsze wybierzesz mnie tu i teraz. Przychodzisz od czasu do czasu, nigdy nie wiadomo skąd i na jak długo

Jesteś ciche i nie wykrzykujesz swojej obecności. Niewidoczne w wyścigu myśli codzienności. Ty nie stajesz do biegu z problemami. Dumnie z wysoką głową czekasz, aż reszta zniknie lub zostanie odsunięta w poszukiwaniu Twojej obecności.

Jesteś głodne. Trzeba o Ciebie dbać i głaskać refleksjami wdzięczności. Rozmawiać z Tobą w tych codziennych szczęśliwościach z pozoru wątłych, by zostały zauważone pośród wiecznie grubych problemów. Nauczyłeś je niedomagania się o uwagę, szczęśliwości nie krzyczą.

Jesteś zmienne, pojawiasz się w różnych obliczach. Kryjesz się, by pozostać niezauważonym i w odpowiednim momencie zniknąć, gdy będzie Ci ze mną niewygodnie.

Zaobserwuj social media, żeby być na bieżąco!

Hej jestem Anna - zwariowana dietetyczka, wegetarianka, od niedawna zakochana bez wzajemności w glutenie :( Nadwyżki bezglutenowej energii oddaję na pisanie, bieganie, pstrykanie canonem i czytanie (fantastyka rządzi!). Wraz z dobrym jedzeniem to już codzienność ze smakiem :D Prywatnie indywidualistka, która chodzi własnymi ścieżkami. Wrażliwa dusza, szukająca we wszystkim piękna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *